• logo

  Máchův kraj

  Máchův kraj se nachází v jihozápadní části Libereckého kraje, svým jižním okrajem, kterým je Kokořínsko, zasahuje do Středočeského kraje. Na východě sahá až k Českému Dubu, pak podél toku Jizery přes Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Mladou Boleslav až ke Krnsku. Jižní hranicí je Kokořínsko, jihozápadní hranici tvoří říčka Liběchovka od Liběchova do Zakšína, západ je ohraničen Úštěkem a Verneřicemi. Severní hranice vede údolím řeky Ploučnice až k Osečné.

   

   

  více
 • logo

  Máchův kraj

   

  Srdcem Máchova kraje jsou Doksy s Máchovým jezerem, a Dubá, která je východiskem do úžasné krajinné oblasti Dubské Švýcarsko a Kokořínsko. Gotický královský hrad Bezděz na východě tvoří spolu se zříceninou Starého Bernštejna na západě, zámkem Houskou na jihu a Ralskem na severu neodmyslitelnou dominantu Máchova kraje.Od 1. září 2014 se Máchův kraj stal součástí CHKO Kokořínsko - Máchův kraj

   

  více
 • logo

  Máchův kraj

  Zavítejte do cykloturistického ráje!!

  Máchův kraj je také typický svými přírodními památkami a množstvím turistických i cyklistických tras, které Vás zavedou na různá zajímavá místa v tomto kraji. Naleznete zde nepřeberné množství jednoduchých výletů pro rodiny s dětmi či staršími lidmi, na své si zde ale přijdou i milovníci náročných tras. Neváhejte a navšivte Doksy a okolí, nebudete litovat!!

  více
uploads/kovárna/kovarna2.jpg

Kovárna

Pizzerie Kovárna sídlí v Josefské ulici hned naproti Památníku K. H. Máchy. Nabízí nejen mnoho druhů pizzy, ale také burgery a saláty. Restaurace je oblíbená především v létě, kdy se můžete usadit na krásné terase. Přes letní sezonu si zde vyberete i z denního menu, v zimě ze stálého jídelního lístku. Příjemné prostředí i obsluha.

10.11.2016 Více
uploads/Bílá Labuť/DSC_0413.jpg

Bílá Labuť

Našim hostům nabízí pizzerie hotová jídla, pizzu podle tradiční italské receptury, těstoviny, saláty a něco k zakousnutí k pivu se zde vždy také najde, posedět můžete v klidném kuřáckém i nekuřáckém prostředí, která jsou od sebe stavebně odělena. Vaší žízen rádi uhasí Plzeňským, nebo Svijanským pivem, točenou kofolou a dalším rotimentem nealko i alko nápojů.

21.10.2016 Více

Nenechte si ujít

KALENDÁŘ AKCÍ

OBDOBÍ

DRUH AKCE