Mini Zoopark Doksy nextweek

Mini Zoopark Doksy

1. 5. 2015 byla poprvé otevřena pobočka ZOOPARK Doksy (u Máchova jezera), pro velký úspěch zde zůstalo sezonní minizoo i další roky. Opět je otevřeno a to každý den od 10 do 18 hodin. Vstupné 50 Kč.

uploads/clanky/berousek.jpg

~~Zoopark Doksy byl poprvé otevřen 1. května 2015 jako pobočka chovatelské stanice pana Ludvíka Berouska. Každým rokem toto Minizoo vzkvétá, k vidění je stále více nových druhů zvířat, například vzácní bílí lvi a tygři, kteří jsou výsledkem vlastního odchovu. Dále také černí panteři, levharti, zebry, velbloudi, opičky makak, klokani, pakoně.

Každou sezonu si pro návštěvníky Berouskovi připraví nějakou novinku. Každoročně se potom pořádají křtiny mláďat, které se v Minizoo narodí.

 


Sezona v Zooparku začíná vždy 1. května a navštívit ho můžete do 30. září, denně od 10 do 18 hod. Kromě exotických zvířat se můžete těšit i na dětské atrakce jako je skákací hrad a historický kolotoč, chutné občerstvení a parkoviště přímo v areálu.

 


Vstupné je 50 Kč na osobu a za něj zde můžete se zvířaty strávit neomezenou dobu.

 


Naše minizoo nabízí také focení s mláďaty šelem, například bílých lvů či černých panterů. Za fotografii zaplatíte 100 Kč a dostanete jí za necelou půlhodinku po vyfocení na pokladně.

 


Nevšedním zážitkem by mohla být i jízda na velbloudovi, za kterou zaplatíte 70 Kč, či pro naše nejmenší jízda na poníkovi, která stojí 40 Kč.

 


Zoopark Doksy se nachází v Máchově ulici, naproti kinu Máj a těší se zde na Vás milý personál rodiny Berouskových.

 


Kontakt: Robert Berousek - tel: 607 913 924

11.05.2016