Hotel Port

Zažijte romantiku Máchova kraje. Hotel Port leží přímo na břehu Máchovo jezera a nabízí krásný výhled na jezero a hrad Bezděz.

uploads/hotel Port/port.jpg

HOTEL**** PORT leží na břehu Máchova jezera v romantickém prostředí nedaleko hradu Bezděz. V hotelu je k odpočinku a relaxaci nové Sport a Wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou, parní kabinou, masérnou s odborně vyškolenými pracovníky, fitness, bowlingem, stolním tenisem, badmintonem. Venkovní areál nabízí vyhřívaný bazén s brouzdalištěm, tenis, tenisovou tréninkovou stěnu, stolní tenis, plážový volejbal, mini golf. Pro romantickou vyjížďku nebo aktivní odpočinek si lze zapůjčit lodičky, katamarány, surfy, šlapadla, aquaSkipper, horská kola. Od hotelového mola je možnost projížďky na výletní lodi po Máchově jezeře.

Komfortní ubytování

V hotelu je k dispozici 62 moderních pokojů (z toho 4 jednolůžkové, 55 dvoulůžkových a 3 apartmá). Většina z nich má možnost přistýlky a některé je možné propojit pro potřeby rodin s dětmi.  Celková kapacita hotelu je 172 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchou, toaletou, TV a SAT, minibarem, trezorem a telefonem, velká část má výhled na jezero a více než polovina i terasu nebo balkon. 

Restaurace s terasou

Restaurace, slunná terasa, lobby bar a venkovní gril jsou místa, kde si můžete vychutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Všechny tyto prostory nabízejí jedinečný výhled na Máchovo jezero. 
 

Sport a wellness

V hotelu je dobře vybavené Sport a wellness centrum. Hotelový areál o rozloze 3,5 ha přímo na břehu jezera disponuje hlídaným parkovištěm, ale hlavně řadou sportovišť, vlastní pláží a venkovní m vyhřívaným bazénem.

Hoteloví hosté mají zdarma vstup do venkovního a vnitřního bazénu, vířivku, parní kabinu, lehátka na pláži, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, šipky, badminton nebo petangue.

Za poplatek pak saunu, masáže, bowling; půjčovnu jízdních kol, lodiček, šlapadel, katamaránů a windsurfů. V zimě si lze za příznivých klimatických podmínek zapůjčit brusle nebo běžky. 
 

Firemní i soukromé akce

V KOMODOR sále pro Vás připravíme na klíč firemní akci, výjezdní poradu, konferenci, seminář či jenom příjemné setkání se spolupracovníky.

Vše pro rodinnou oslavu, svatbu či jinou společenskou událost pro Vás přichystáme třeba v PANORAMA restaurantu.

Sál KOMODOR až pro 200 osob
Salonek ADMIRÁL až pro 60 osob
Salonek KAPITÁN až pro 50 osob
Restaurant PANORAMA až pro 60 osob

Seminární technika: zpětný projektor, plátno, flipchart, white board, televize, bezdrátový mikrofon, video CD + DVD, další audio-vizuální služby zajistíme ve spolupráci s naším partnerem.  

02.05.2016
Jakub Petružálek