Hotel Berg

Nabízí romantické ubytování v 21 pokojích a apartmánech s kapacitou 85 lůžek. Některé apartmány mají dvě ložnice a jsou vhodné pro rodinnou rekreaci i s více dětmi. Jiné apartmány jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku.

uploads/Hotel Berg/hotelberg-cz-01.jpg

 V hotelu najdete kongresovou halu, salonky určené na privátní akce, restauraci s letními terasami, bar s tanečním parketem, vinotéku s 3.500 lahvemi tuzemských a evropských vín, galerii „RINGOLAND“ a wellness zóny. Ty jsou rozděleny na části FAMILY CLUB SPA WELLNESS, WELLNESS THERAPY a FITNESS.

                                V privátní části FAMILY CLUB SPA WELLNESS je vnitřní vyhřívaný bazén, jakuzzi, Kneippovy lázně, solární louka, finská sauna „HELSINKY“, biosauna „OSLO“, solný parní box „SALZBURG“ a bazénový bar.

                                 Část WELLNESS THERAPY nabízí možnosti výběru masáží, zábalů, privátní vířivku, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Nejvyužívanější je Hammam, peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem.

                                 

Hotel Berg**** Superior Staré Splavy - další služby:

•  relaxační a romantické pobyty

•  oslavy, svatby, školení, firemní akce

•  on-line rezervace

•  dětský koutek a venkovní dětské hřiště

•  prostředí Máchova kraje, pouze sto metrů k jezeru

•  WIFI FREE

Možnost uzavřeného parkování přímo v areálu hotelu střeženém kamerovým systémem

                ocenění:                  

ABSOLUTNÍ VÍTEZ V ČR CZECH HOTEL AWARDS 2013 v kategorii 4****hotelů.

ABSOLUTNÍ VÍTEZ V ČR CZECH HOTEL AWARDS 2013 a 2014 v kategorii SPA & WELLNESS

certifikace: CZECH SERVICE QUALITY SYSTEM, TOP DIAMOND, GOLD  SUPERIOR, 

HOTEL**** Superior AHR ČR dle HOTELSTARS.EU a jsme členi České asociace wellness.

Hotelová restaurace s barem a vyhlídkovou terasou

Gastronomie je samostatnou kapitolou – bohaté snídaně, polední menu s výběrem sezónních jídel, denně čerstvá nabídka sladkých specialit, večer možnost výběru z jídelního lístku nebo hotelového šestichodového degustačního menu. V hotelu je bohatá vinotéka s výběrem tuzemských a evropských vín.

Součástí hotelu je lobby bar, na který navazuje bar Melodie s tanečním parketem a biliárem. Pro malé ratolesti je připraven dětský koutek a venkovní dětské hřiště.

Wellness a Fitness v hotelu Berg

Hotelový wellness areál poskytuje možnost využití hotelového fitness s aerobními a posilovacími stroji Technogym. Součástí wellness je vnitřní bazén, Kneippovy lázně, vířivka a relaxační prostory. K bazénu patří areál saun, kde je finská sauna, bio sauna a pára. V Hotelu Berg si také můžete užít masáže, exotické zábaly a aroma koupele. Pro ubytované je vstup do wellnes a fitness centra  ZDARMA

Konference, školení a firemní dny v hotelu Berg

Připravíme pro Vás prostor sálu s 85 místy pro pořádání konferencí a školení či výjezdních zasedání. Lobby bar nabízí zázemí pro čtyřicet hostů, restaurace s terasou a výhledem na splav Máchova jezera a ubytování pak pro 85 hostů.

Konferenční nabídka a firemní akce 

Adresa:

Hotel Berg ****
HOTEL BERG s.r.o. 
471 63 Staré Splavy

Kontakt:

mobilní: +420 487 877 445

Webové stránky:

www.hotelberg.cz
 

 

24.06.2016